Telefon: 0532 715 9969 E-mail: info@istanbulgraffiti.com

Hakkımızda

Şirketimizle ilgili güncel tüm bilgilere ulaşabilirsiniz.

Hakkımızda

 

İstanbul Graffiti Bir  Graffitici Aranıyor Kuruluşudur.

İstanbul Graffiti sitesindeki çalismalar, Graffiti camiasından Semi Ok'a aittir... 
Gerçek ismi Olcay Kilinc'tir , 1996 yılında İstanbul Erenkoy 'de Graffiti hayatına başlamistir. İlerleyen zamanlarda graffiti, kendi için bir yaşam tarzı olmuştur.
Dünyanın birçok ülkesinde yaygın olarak bilinen çetelerin kendi bölgelerini işaretlemek, hatta bir çeşit ahkâm kesmek için çizdikleri görsellere verilen ad  graffiti olarak bilinir. 

Türkiye'nin kendi kültürü ve seçkin yaşam tarzı Dünyada çok iyi bilinmektedir. Kendi kültürümüzün özünü Graffitilerine yansıtmaya çalışan ve grubunda Hat,ebru ve kalografi sanatçıları ile yol almaya devam etmektedir. Camilere Nakış süslemelerini bile sprayle yapmak pek akıl işi olarak görülmese de, o artık bunların çözümünü bulmuş... Resim yapmayı seven ve her geçen yıl çeşitli sanat dallarına da el atan Semi O.k 1996 yılında başlayan graffiti serüvenine profesyonel olarak devam etmektedir.

Anaokulu ve kreş duvarlarına, Camii mescid nakış süslemelerine, manzara resimlerine, Graffiti karakter çizimlerinin yanında kurumsal şirketlerde de neler yapacağını kanıtlamıştır. Graffiti sanatı ile Her mekana spray kokusunu bırakan ve boş duvarlarda rengarenk havayı yansıtan Semi Ok her geçen gün yeni çalışmalarla karşınızda olacaktır. Şimdi sizi çalışmaları ile başbaşa bırakıyoruz... :)


#istanbulgraffiti #graffititürkiye  #sokaksanati  #streetart  #graffitici  #graffiti sanatı #graffiticiaranıyor  #graffitiyapan #graffitiyapanlar  #semiok  #graffitiyaptirmakistiyorum #graffitiajansi #boyalieller  #graffitinasilyapilir #boyaliellergraffitiajansi #ankaragraffiti #graffititurkiye #turkgraffitici #anaokuluduvarsusleme #anaokuluduvarboyayan