Telefon: 0532 715 9969 E-mail: info@istanbulgraffiti.com

Bostancı graffiti

Güncel Haber ve Duyurular

Bostancı graffiti

 

Bostancı graffiti konusunda bölgede oldukça talep olduğunu söylemek gerek. Graffiti konusunda insanların geçmiş zamanlara göre çok şey öğrendikleri ve daha bir ilgi gösterdiklerini söylemek gerek. 

Klişe duvar süslemelerinin yerine insanların istedikleri herhangi bir obje yada nesneyi resmetmek istemesi kadar doğal bir şey düşünemiyoruz. Firma sahipleri önceleri kağıt boya gibi sıradan duvar örtücü işlemler uygularken artık günümüzde firma sahibi osif odasına sevdiği takımın yada sevdiği bir hayvanın resmini yaptırmanın keyfini sürüyorlar. Çalışmalarımızı yaparken Bostancı graffiti hizmetinde bölgesel olarak hizmet vermek bizler için oldukça gurur verici.

Yapmış olduğumuz yüzlerce çalımanın altında imzamını bulunması bir okadarda yaptığımız her çalışmadan sonra tebrik ve takdir toplamak bizler yürüdüğümüz yolda daha kaliteli işler yapmaya yöneltiyor. Google arama motoruna Bostancı graffiti yazarak bizlere ulaşabilir. Yada 7/24 destek numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz. 

Yapmak istediğiniz yada hayalini kurduğunuz proje için sizlere ön bir çalışma yapabileceğimizi unumayınız. Ya da web sayfamız üzerinden galerimizde yada çalışmalar bölümünde bulunan resimlerden ulaşabilir siniz.

Tarih: 20 Mart 2017, 19:40 | Okuma Sayısı: 2342