Telefon: 0532 715 9969 E-mail: info@istanbulgraffiti.com

Graffiti

Şirketimizle ilgili güncel tüm bilgilere ulaşabilirsiniz.

Graffiti

 

Graffiti olarak uzun yıllardır vermiş olduğumuz hizmetten dolayı oldukça mutluyuz. Çalışanlarımızın tamamı işini severek ve müşterisine değer vererek çalışmaktadır. Yapmış oldğumuz tüm projeler en iyi şekide tamamlanarak en uygun ve kaliteli ürünler kullanılmaktadır. Graffiti olarak mutluyuz çünkü güveninizi kazanıyoruz. Çalışmalarımızı ziyaret ederek diğer işlerimizide gorebilirsiniz. 

Uzun yıllardır graffiti sektöründe hizmet veren kadromuz Graffiti ve Graffiticiler arasında referans müşteri potansiyeli en fazla olan graffiti firmasıyız çünkü işimizi gerektiği gibi sizlere verilen söz ve teyitler doğrultusunda hak ettiğiniz graffiti çalışmasını sunarak yapıyoruz.

Graffiti günümüzde duvar, bina cephesi, ofis duvarı, okul duvarı gibi alanların süslenmesi sanatıdır. Graffiti Türkiye genelindeki tüm graffiti yaptırmak isteyenlerin tüm işlerini kolaylaştırmaktadır. Projelerinizde analitik çözümler sunarak sizlere benzersiz bir deneyim yaşatmaktadır. Duvar süsleme sanatı belkide dünyanın en zor işlerinden biridir. Boyama yapılacak alan başında geçirdiğiniz onca saat gözünüde büyüye bilir.

Ancak Graffiti işlerinizi kolaylaştırır ve makul bir ücret karşılığında tüm çalışmalarınızı tammalar. Öyle ki yapmış olduğumuz çizgi kahramanlara benzetiliyoruz. Yani müşterilerimiz bizi kahraman ilan ediyor. Tabi böyle benzetmeler bazen latife yapılarak bazende övgüyle yapılmaktadır. Graffiti; İstanbul Graffiti şirketine bağlı olarak hizmet vermektedir.