Telefon: 0532 715 9969 E-mail: info@istanbulgraffiti.com

Street Art

Şirketimizle ilgili güncel tüm bilgilere ulaşabilirsiniz.

Street Art

 

Streetart (Sokak sanatı) çokça karşılaştığımız bir türdür. Bununla ilgili çalışmalar kısmından örnek çalışmalarımıza detaylı olarak bakabilirsiniz. Yaptığımız çalışmaların tamamı sokak sanatına dayanmaktadır. İnsanların günlük hayatta sıradan şeyler görmesini pek istemiyoruz bunun yerine değişik ve ilgil çekici çalışmalar ile insanları etkilemek hoşumuza gidiyor. Çalışmalarımızı gören hemen herkes bizlere bu konuda teşekkür ve övgü ile destek sağlamaktalar. 

Biz her çalışmamıza başlarken gerekli bilgi ve ön çalışmalarımızı tamamlayarak uygulama yapılacak alan ile ilgili mutlaka gerekli işlemleri yapmaktayız. Çalışma yapılacak olan duvar ekibimiz tarafından analiz edilmekte ve yüzeyde meydana gelen tüm olumşuzluklar giderilmektedir. Devamında boya kalktaması rutübet nem ve benzeri uygunsuz haller giderildiikten sonra çalışmaya başlamaktayız.

Projemizin her aşaması önemle ve titizlikle takip edilmektedir. Sokak sanatı Türkiyenin hemen her yerinde rastladığımız bir çalışma türüdür. Bizler çalışmalarımızın tamamında en iyi ürün ve kalitete malzemeler kullanarak müşterilierimizin memnuniyetini ve güvenini kazanmayı başardık. 

Çalışmalarımızı yaparken proje süresini ve diğer koşulları hesaplarayarak Streetart (Sokak sanatı) için tüm detaylar özenle ve titizlikle düşünülmektedir. Sokak sanatına başladığımız ilk yıllarda çok fazla referansımız bulunmamasna rağmen günümüzde baklıdığında çalışmalarımızda saysız referansımız bulunmaktadır. Buda bizleri oldukça mutlu etmektedir. Farklı bölgelerde iş yaptığımız tüm müşterilerimizi bizleri yeni müşterilere tavsiye etmektedir. Buda bizleri yaptğımız işte hem başarılı yapıyor hemde yolumuza aynı şekilde devam ediyoruz.

Streetart (Sokak sanatı) Neden Önemli: 

- Günümüzde sıradan çalışmalardan kurtulmak için en iyi alternatiflerin başında gelmektedir.

- Alanında uzman ekibimiz ile müşteri memnuniyetini kazanmış ve Türkiyenin hemen her yerinde yaptğımız projeler ile güvenil şekilde hizmet vermekteyiz.

- Kullandığınız ürün ve malzemeler en iyi şekilde seçilerek en iyi performans ve göreselleri elde etmekteyiz.

- Çalışmalarımızı yaptıktan sonra 10 garanti vermekteyiz. Ancak bunun için uygun koşulları sağlamanız gerekmektedir.

- Çalışmalarımızda uluslararası kalite ve standatlarda projeler tamamlanmaktadır.

- Sizlere verilen termin tarihleri dikkate alınarak iş teslimi yapılmaktadır.